Welkom op de website van de Brusselse Tennisclub

Nieuwsbrief 2018 - 1

BTC Nieuwsbrief

2018 - 1

 

Eerst en vooral wensen wij jullie en allen die jullie lief zijn,

een vreugdevol, sportief, gezond en succesrijk 2018 toe!

13 januari: Winter-BBQ

De eerste organisatie van onze animatiecommissie komt er al aan!

-      19u00:  Winterbar met Cava, Jenever en zelfgemaakte Limoncello

-      19u30: Huldiging Tennis Vlaanderen-laureaten (gratis drankje voor laureaten)
20u00: WinterBBQ: 3 aperitiefhapjes, BBQ en dessert

-      Vanaf 21u30: party met DJ Tom en Thomas

 -    Inschrijven bij Geert ( Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. , of 02 460 07 17, of 0473 40 84 60). voor woensdag 10/1/2018. Er is nog mogelijkheid om in te schrijven, maar eens het maximum van 60 bereikt, worden de inschrijvingen afgesloten.

  Prijs: 25€

Interclub 2018

Op maandagavond 15 januari worden de inschrijvingen voor Interclub 2018 afgesloten.

Spe(e)l(st)ers die zich dan nog niet individueel ingeschreven hebben via de website komen onherroepelijk op de reservelijst terecht, en worden dus niet in een specifieke interclubploeg opgenomen.

Inschrijven doe je individueel en via de website:

Interclub Volwassenen (geboortejaar 2002 en vroeger)

Jeugdinterclub

Aan de hand van de binnengekomen inschrijvingen zal de competitie-, respectievelijk jeugdcommissie bepalen welke ploegen voor interclub ingeschreven worden bij Tennis Vlaanderen. De exacte samenstelling per ploeg wordt vervolgens in overleg bepaald.

Transfer
Ken je iemand die tot vorig jaar aangesloten was bij een andere club en die volgend zomerseizoen interclub met ons wenst te spelen? Dan moet die persoon zijn/haar transfer aanvragen vóór 15/01/2018. Hoe dit praktisch in z'n werk gaat, vind je hier.            

Interclubleider
Vele handen maken licht werk. Het is altijd fijn als een thuisspelende ploeg zelf een interclubleider in de rangen heeft. Het is overigens zo dat – indien er meer kandidaat-ploegen zijn dan dat we er kunnen inschrijven – ploegen die een eigen interclubleider hebben, een streepje voor hebben om ingeschreven te worden …

De interclubleider mag zelf met de eigen ploeg meespelen; hij / zij mag alleen niet als coach of kapitein op het wedstrijdblad staan.     
De cursus kan gevolgd worden op woensdagavond 7 februari 2018 (op TC Panorama) of op zaterdagvoormiddag 17 februari 2018 (op TRC Groot-Bijgaarden). Het examen vindt plaats op zaterdagvoormiddag 24 februari 2018 op TC Panorama (Overijse).   
Kandidaten voor de cursus Interclubleider schrijven zich in via 
deze pagina van Tennis Vlaanderen. Als je je inschrijft voor deze cursus: gelieve dit aan de competitiecommissie te melden via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. .

Jeugdcommissie en Tennisschool

Ethias Tour - winter

Van 23 tot 30 december organiseerde BTC een succesrijk Ethias Tour- jeugdtornooi.

Drie BTC-jeugdleden wonnen hun reeks:
Annabelle Socquet : reeks meisjes 15-2;
Lander De Cremer : reeks jongens 13-3;
Greg Crabbé : reeks jongens 11-3.

Van harte een dikke proficiat aan winnaars, deelnemers én organisatoren!

Jeugdclubkampioenschap

Dit jaar organiseren we het jeugdclubkampioenschap tijdens de winterperiode.

Onze KidsTennissers en jeugdleden 12+ (maximaal klassement C30/4) zullen tijdens meerdere weekends kunnen tonen wie het beste jeugdlid van BTC is.

Voor onze kleuters voorzien we een kleuterparcours met leuke spelletjes.

Afsluiten doen we ergens in het voorjaar tijdens een finaledag.      

 Het volledig programma kan je hieronder lezen.

 

1. Kleuters (Wit)

Voor de kleuters voorzien we een parcours met allerlei leuke opdrachtjes. We starten met een opwarming op een leuk muziekje.

2. KidsTennissers (6-12 jaar)

Alle deelnemers vanaf 6 jaar worden ingedeeld in poules en spelen meerdere korte wedstrijden tegen de andere spelers van de poule. Er wordt gespeeld in 4 verschillende reeksen, met aangepaste ballen en op aangepaste terreinen:

• KidsTennis Blauw
• KidsTennis Rood
• Kidstennis Oranje
• KidsTennis Groen

3. Jongens 12+ en Meisjes 12+ (maximaal klassement C30/4)

Alle wedstrijden zullen steeds op een zaterdag gespeeld worden vanaf 16u.

Massaal inschrijven voor 15/1/2018 is de boodschap !

Daarna maken we een definitieve planning op afhankelijk van het aantal inschrijvingen.

Inschrijven via deze link. (http://www.brusselsetennisclub.be/index.php?option=com_rsform&formId=112)

Lentecyclus - zomerstages

Inschrijven hiervoor zal kunnen via de website, en dit vanaf donderdag 8/2/2018.

Krokusstage

Van 12/2 tot en met 16/2 : Krokusstage voor Jeugd (recreatie en tornooi). Inschrijven kan nu reeds via de site, rubriek school, winterstages.   

(W)Interclub

Er is nog steeds mogelijkheid om op zaterdagavond vriendschappelijke interclub-ontmoetingen te organiseren. In eerste instantie worden de interclubkapiteins gevraagd om bevriende clubs uit de omgeving uit te nodigen maar het staat ook ieder clublid vrij om – rekening houdend met de beschikbaarheden – op zaterdagavond dergelijke ontmoetingen te organiseren.

Hiervoor moet steeds afgestemd worden met 3 partijen:

(1) de dagmanager Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. voor de reservatie van de terreinen

(2) Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. , de verantwoordelijke voor de wintertennisfacturatie

(3) de Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. voor afspraken met betrekking tot het versterken van de innerlijke mens. Check in eerste instantie met de uitbating welke zaterdagavonden nog niet bezet zijn.             

Algemene mededelingen

Lidmaatschap

Op 7 februari 2018 zullen alle leden thuis een brief ontvangen om hun lidmaatschap te hernieuwen.

Padel

Gezien het toenemende succes van deze relatief nieuwe racketsport, heeft BTC bij Tennis Vlaanderen een aanvraag gedaan om gedurende 3 maanden in het zomerseizoen een mobiel padelterrein te huren. Door dit te doen, zullen wij kunnen inschatten of de aanleg van én of meer padelterreinen in overweging kan genomen worden ter gelegenheid van de uitbreiding naar het achterliggend terrein.

Uitbreiding van de club

De aankoop van de gronden van OCMW Brussel (deel van terreinen 5, 6 en 7 + oud voetbalveld) is rond. Er wordt begonnen met de plannen voor de aanleg van bijkomende terreinen en een vaste constructie waardoor we winter-en-zomer, weer-of-geen-weer zullen kunnen spelen. Het bestuur bedankt alle leden voor het vertrouwen dat haar geschonken werd om deze schikkingen te treffen die zo belangrijk zijn voor de verankering van onze club in onze geliefde en vertrouwde omgeving.

Afbraak ballon

De ballon wordt in principe neergehaald op maandag 9 april 2018. Tijdens het voorafgaande weekend moet de ballon klaargemaakt worden voor dit werk. Ook hier geldt: vele handen maken licht werk. Een warme oproep dus om deze klus snel en efficiënt te klaren. Noteer de datum alvast maar in je agenda.

Sponsoring

Leden die graag hun firma eens zien verschijnen in het ledenboekje of het uit sympathie willen sponsoren, kunnen contact opnemen met de dagmanager Dominique Feyten via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. . Er is mogelijkheid om een hele of een halve pagina te sponsoren. De club dankt jullie bij voorbaat.

Lief en Leed

28/12/2017 : overlijden van Robert Andries, vader en grootvader van Nancy Andries, Erik, Anouk, Daan en Dieter Steenackers.

Wij bieden de familie onze diepe blijken van medeleven aan.

Kalender 2018

13/01/2018 19.00u Winter-BBQ

15/01/2018 Deadline voor aanvraag interclub-transfer

15/01/2018 Deadline inschrijving BTC-Interclub

20/01/2018 18.00 – 20.00u Tennishappening Tim Garnich

03/02/2018 18.00 – 21.00u (W)interclub Heren 35 – Kasteel van Ham (Erik Magnus)

12 – 16/02/2018 Krokusstage

24/02/2018 (W)interclub D6 – D25/4 (Elly Fredrix)

17/03/2018 18.00 – 21.00u (W)interclub Heren 35 BTC A – BTC B (Erik Magnus)

2 – 6/04/2018 Paasstage

21/04/2018 Opening zomerseizoen en “Bal Marginal”

7/05/2018 Tornooi Campus Wemmel

14/05/2018 Tornooi Campus Wemmel

18 – 27/05/2018 Jeugdtornooi Ethias Zomercriterium

25/05 Spaghetti-avond

16/6/2018 Zomer – Kidstoer

23/06/2018 Ibiza Party

16 - 26/08/2018 KotK-Dubbeltornooi Criterium Het Nieuwsblad